Jóga hormonální

Jóga po porodu

Jóga po porodu se zaměřuje na šetrnou práci s tělem a dechem, umožňuje ženě rychlé zotavení a v nové roli matky obrovskou podporu. Cvičení, dýchání a relaxace – to vše je pomoc pro fyzickou, emocionální i duchovní stránku ženy.

Cvičení jógy po porodu pomůže čerstvé mamince překonat také obavy, které mohou souviset se změnou postavy, únavou a nedostatkem času pro vlastní seberealizaci. Spokojená a vyrovnaná maminka pak dokáže lépe zvládat své každodenní úkoly v péči o děťátko, o sebe a celou rodinu.

 

Kurz jógy po porodu

Kurz je určen pro maminky po ukončeném šestinedělí, pokud je vše v pořádku a pro maminky po císařském řezu po cca 3-4 měsících od porodu. Samozřejmě můžete začít se cvičením i kdykoli později. Tělo je vždy rádo, když se mu věnujete. Na oplátku Vám poděkuje zdravím a krásou.

Na lekcích jógy po porodu se jemně protáhneme, prodýcháme, zaměříme pozornost na části těla, které maminky po porodu nejvíce trápí. Posílíme pánevní dno, zvedneme (snížené) orgány, zpevníme hýždě, ulevíme našim zádům. Budeme se také věnovat cvikům na redukci břišního rozestupu a jakýmkoli dalším, dle Vašich potřeb a přání. Na konci hodiny si dopřejeme závěrečnou relaxaci.

 

Datum: úterky 19.00-20.00 od 15. ledna 2019

Místo konání: RC Petrklíč, Sokolovská 580, Sedlčany

Cena: 490 Kč / 7 lekcí (Pokud bude volné místo, lze do kurzu nastoupit i později)

PŘIHLÁSIT SE