Jóga hormonální

Jóga po porodu

Jóga po porodu se zaměřuje na šetrnou práci s tělem a dechem, umožňuje ženě rychlé zotavení a přináší jí v nové roli matky obrovskou podporu. Cvičení, dýchání a relaxace – to vše je pomoc pro fyzickou i emocionální stránku ženy.

Cvičení jógy po porodu pomůže čerstvé mamince překonat obavy, které mohou souviset se změnou postavy, únavou a nedostatkem času pro vlastní seberealizaci. Spokojená a vyrovnaná maminka pak dokáže lépe zvládat své každodenní úkoly v péči o děťátko, o sebe a o celou rodinu.

 

Kurz jógy po porodu

Na lekcích jógy po porodu se jemně protáhneme, budeme věnovat pozornost dechu a zaměříme se na části těla, které maminky po porodu nejvíce trápí. Zaktivujeme pánevní dno, ulevíme našim zádům. Budeme se také věnovat cvikům na zacelení břišního rozestupu a jakýmkoli dalším, dle Vašich potřeb a přání. Na konci hodiny si dopřejeme závěrečnou relaxaci. Předchozí zkušenost s jógou není nutná.

Kurz je určen pro maminky nejdříve po ukončeném šestinedělí, pokud je vše v pořádku. Samozřejmě můžete začít se cvičením i kdykoli později. Tělo je vždy rádo, když se mu věnujete. 

 

Datum: 6x úterý v čase 17:00-18:00 

Místo konání: RC Petrklíč, Sokolovská 580, Sedlčany

Cena: 480 Kč / 6 lekcí

Pokud byste měly o kurz zájem, napište a budu Vás informovat, jakmile bude vypsaný další termín.