Jóga hormonální

Jóga po porodu

Jóga po porodu se zaměřuje na šetrnou práci s tělem a dechem, umožňuje ženě rychlé zotavení a přináší jí v nové roli matky obrovskou podporu. Cvičení, dýchání a relaxace – to vše je pomoc pro fyzickou i emocionální stránku ženy.

Cvičení jógy po porodu pomůže čerstvé mamince překonat obavy, které mohou souviset se změnou postavy, únavou a nedostatkem času pro vlastní seberealizaci. Spokojená a vyrovnaná maminka pak dokáže lépe zvládat své každodenní úkoly v péči o děťátko, o sebe a o celou rodinu.

 

Kurz jógy po porodu

Kurz je určen pro maminky po ukončeném šestinedělí, pokud je vše v pořádku a pro maminky po císařském řezu po cca 3 měsících od porodu. Samozřejmě můžete začít se cvičením i kdykoli později. Tělo je vždy rádo, když se mu věnujete. 

Na lekcích jógy po porodu se jemně protáhneme, prodýcháme, zaměříme pozornost na části těla, které maminky po porodu nejvíce trápí. Zaktivujeme pánevní dno, ulevíme našim zádům. Budeme se také věnovat cvikům na redukci břišního rozestupu a jakýmkoli dalším, dle Vašich potřeb a přání. Na konci hodiny si dopřejeme závěrečnou relaxaci. Předchozí zkušenost s jógou není nutná.

 

Datum: úterky od 10. září 2019 v čase 17:00-18:00

Místo konání: Sedlčany

Cena: 490 Kč / 7 lekcí

PŘIHLÁSIT SE (Pozn. pokud máte miminko, které ještě neleze a nemáte hlídání, je možné ho vzít po předchozí domluvě s sebou).