Jóga hormonální

Jóga pro těhotné

Jóga pro těhotné systémem A. Smékalové je ucelený soubor cvičení pro období těhotenství, a to od momentu zjištění těhotenství až do samého okamžiku porodu. Pokud jste před těhotenstvím jógu nepraktikovala, doporučuji začít se cvičením až po ukončení 12. týdne těhotenství. V průběhu cvičení jsou voleny pozice vhodné pro těhotné, dále se vyučují dechové a relaxační techniky pro těhotné. Tento systém zaručuje zachování svalových skupin v průběhu těhotenství, naučí budoucí maminky relaxovat a prohloubit vazbu se svým miminkem.

Bude mi potěšením, když zařadíte jógovou praxi do Vašeho každodenního života v tomto radostném období, kdy očekáváte příchod miminka na svět. Odměnou Vám bude pohodovější průběh těhotenství, získáte nadhled a vnitřní klid, což velmi ocení i Vaše miminko.

 

Individuální kurz

Na tomto kurzu se naučíte sestavu jógy pro těhotné v prostředí Vašeho domova a v čase, který Vám bude vyhovovat. Sestava bude vytvořena na míru Vašim potřebám, a budete si ji moci cvičit kdykoli budete chtít.

Kurz se skládá ze dvou částí. Při prvním 2-3hodinovém setkání Vás nejprve seznámím se zásadami cvičení a samotným systémem Jógy pro těhotné dle A. Smékalové.  Poté si zacvičíme sestavu jógy pro těhotné, která bude odpovídat Vašim potřebám. Každá žena prožívá těhotenství trochu jinak. Někdo si může chtít cvičit jen tak pro radost, jinou ženu mohou trápit bolesti beder, nebo nevolnost, hemeroidy, emoční rozladěnost... Cviky budou vybírány tak, aby plně respektovaly Vaše potřeby. Naučím Vás také dechové a relaxační techniky, které oceníte nejen v těhotenství, ale potom také při samotném porodu. V druhé části prvního setkání  si sestavu a jednotlivé cviky detailně projdeme, abyste si byla schopná sestavu cvičit sama doma.

Za 1-2 týdny se opět sejdeme a znovu si zacvičíme sestavu. Zkontroluji, zda si cvičíte správně a zkonzultujeme Vaše případné dotazy.

V případě, že budete mít nějaké otázky během Vaší následné domácí praxe, můžete mi samozřejmě kdykoli zavolat nebo napsat.

Pokud byste se chtěla setkat na další cvičení kdykoli v průběhu těhotenství, je to samozřejmě možné. V tomto případě si účtuji 300 Kč za 60 minutovou lekci. 

Místo konání: u Vás doma

Cena: 1200 Kč / osoba  

15% sleva pro absolventky mých kurzů jógy

20% sleva při cvičení ve dvou (např. s těhotnou kamarádkou)

Pozn.:pokud bydlíte nad 15 km od Sedlčan, účtuji si příplatek za dopravu 6 Kč/km

PŘIHLÁSIT SE