Jóga hormonální

Reference

Ahoj Dášo, zatím poctivě cvičím a skoro už si den bez HJ nedokážu představit :-). Je to pro mě moc příjemná relaxační část dne, kterou si tedy rozhodně nechci ničím nechat narušit a hlavně ten pocit, že dělám něco pro sebe a svoje zdraví mě taky hodně motivuje :-) Ještě jednou děkuju za kurz HJ ;-). 

Účastnice víkendového kurzu HJ, Milevsko

 

Poprvé jsem se setkala s jógou a začala jsem zase cvičit. Bylo fajn, že byl menší počet žen na lekcích. Vše bylo srozumitelně vysvětleno a ukázáno a za 10 lekcí jsme se cviky naučily.

Účastnice 10týdenního kurzu HJ, Sedlčany

 

Dáši, moc ti děkuji, že jsi mi pomohla. Věřím tomu, že bez tvého cvičení by našeho syna nebylo.

Účastnice víkendového kurzu HJ, Sedlčany

 

Na kurzu se mi líbil celkový relax, uvolnění mysli, energie, protažení.

Účastnice víkendového kurzu HJ, Příbram

 

Cvičím cca 4-5x týdně. Zcela mi zmizely příznaky přechodu a to hlavně návaly, které mě předtím obtěžovaly,  jak přes den tak i  v noci,  kdy jsem se díky tomu  často budila.

Účastnice víkendového kurzu HJ, Dobříš

 

Kurz byl dobře připravený včetně podkladů. Malá skupina – hodně prostoru na cvičení i komunikaci, intimita. Oceňuji, že kurz není v Praze. Člověk je v klidu bez kmitavé energie.

Účastnice víkendového kurzu HJ, Benešov

 

Na kurzu se mi líbila uvolněná pohodová atmosféra, protažení a uvědomění si celého těla, zklidnění mysli, harmonizace těla i duše, příjemná a přátelská lektorka. Jsem spokojená.

Účastnice víkendového kurzu HJ, Sedlčany

 

Ahoj Dášo, musím říci, že se snažím poctivě cvičit, je to relax a zároveň skvělé pro mé zdraví, díky za kurz.

Účastnice víkendového kurzu HJ, Příbram 

 

Kurz se mi moc líbil. Měly jsme skvělou lektorku, která nám objasnila i vícekrát to, co jsme třeba hned nepochopily… Děkuju za všechno, Dášo. Doufám, že nepovolím v píli a že se zlepšení mého zdravotního stavu brzy dostaví. Už po tomto víkendu cítím, že se uzdravuji.

Účastnice víkendového kurzu HJ, Milevsko

 

Krásný den, Dášo, píšu svou zpožděnou zpětnou vazbu, jak jsem slíbila :) 

Jsem ta "s endometriózou", co byla na víkendovém kurzu. Měla jsem už tehdy pocit, že mám už endometriózu "na uzdě" a chci jen zlepšit, jak se mi v břiše daří a hlavně jsem si přála otěhotnět. Nikdy v životě jsem nedokázala doma nic cvičit - HJ ano! Najednou to šlo a byla to radost! Někdy jsem dokonce, já sova, vstávala už před 6 ráno, abych to stihla. A vydrželo mi to půl roku až do konce června (občas jsem třeba na týden vypadla, ale nedělala jsem si z toho hlavu a zase začala). No v červenci s letním počasím jsem vypadla úplně - prostě mi to nějak nešlo :) Ale říkala jsem si, že až zase bude sychravo, moc ráda začnu. V tom období únor-červen jsem i ve vlnách užívala olej z jamu na podporu otěhotnění a kuličky od Martiny Mangové. V tom cvičícím období mi HJ hodně pomáhala - přinášela mi čas pro sebe, pocit více "tady a teď", dobrý pocit ze sebe a ze svého těla, cítila jsem, že mi lépe fungují střeva a léčí se mi srůsty po operacích. Celkově jsem byla rozhýbaná a posílená.

Během necvičícího léta jsem prožila několik psychosomatických zlomů, kdy ve mně "praskly obruče" v pozitivním smyslu. No a - než vůbec začalo to sychravo a nová vlna cvičení, v září jsem otěhotněla :) Po 3 letech snažení, dle doktorů prakticky neplodná - naprosto spontánně, přirozeně a s láskou. Věřím, že ač jsem necvičila v posledních 2-3 měsících před otěhotněním, bylo cvičení zásadním střípkem, aby se zadařilo. Určitě bych cvičení s upravenými pozicemi ženám s endometriózou doporučila. Ať už pro zlepšení psychické nebo fyzické pohody, tak třeba i pro otěhotnění. Ale líbilo se mi, že jsem cítila velký efekt nehledě k tomu, zda otěhotním nebo ne. Je asi hodně důležité vše neupínat jen k TOMU. Dávalo mi to hodně sebelásky, času a něhy pro sebe. Byla jsem vděčná, že si to dokážu konečně věnovat a opravdu sama cvičit.

Účastnice víkendového kurzu HJ, Benešov

 

Už nějakou dobu jsem měla pocit, že bych se v józe ráda posunula a tohle je to pravé. Celý průběh kurzu super. Moc ráda jsem Tě poznala :-).

Účastnice víkendového kurzu HJ, Sedlčany

 

Ahoj Dášo,
stal se zázrak a my máme doma od července mrňouska:-) Moc moc děkuji za podporu a pomoc. Věřím, že vliv jógy byl určitě důležitý a pomohl k úspěchu. Malej je úžasnej a jsme strašně rádi, že ho máme!

Účastnice individuáního kurzu HJ 

 

Milá Dášo, děkuji Ti za krásně vedený kurz hormonální jógy. Tvůj vyrovnaný a klidný přístup mi velmi pomáhal po celou dobu trvání kurzu. Dovedeš ženy velmi příjemně provádět jednotlivými cviky a tím, jak máš vše dobře zpracované, jsem pochopila podstatu tohoto cvičení. Víkend jsem si opravdu užila. Děkuji!

Účastnice víkendového kurzu HJ, Benešov

 

Zažila jsem 10 lekcí v příjemné společnosti profesionální lektorky. Ať se Vám vše daří a máte hodně spokojených klientek. Děkuji za 10 hezkých večerů!

Účastnice 10týdenního kurzu HJ, Votice

 

Děkuji za uspořádání kurzu, jsem moc ráda, že jsem jej absolvovala. Byla to pro mě pokaždé krásně strávená hodina, plná relaxace, uvolnění a chvíle pro sebe. Jste velice příjemná žena a pro jógu jako stvořená. Děkuji.

Účastnice kurzu jemné jógy

 

Kurz jemné jógy hodnotím velice kladně. Příjemné protažení a super relaxace. Velice ráda se zúčastním dalšího kurzu.

Účastnice kurzu jemné jógy

 

Jsem velice spokojená, za 10 lekcí se mi zlepšil celý pohybový aparát a karpály. 

Účastnice 10týdenního kurzu HJ, Votice

 

Workshop splnil mé očekávání. Téma bylo probráno srozumitelně, cviky dostatečně předvedeny. Ráda bych absolvovala také workshop zabývající se pánevním dnem.  Byla jsem spokojena a mohu jen doporučit dále.

Účastnice workshopu "S jógou na diastázu"

 

S workshopem jsem velmi spokojená. Byla jsem na Vašem kurzu hormonální jógy a jsem naprosto spokojená - důkazem toho je mé těhotenství, velkou měrou k tomu přispěla právě hormonální jóga.

Účastnice workshopu "S jógou na diastázu"

 

Workshop se mi moc líbil, moc bych si přála, abych s Vámi mohla cvičit pravidelně. Děkuji za instrukce a popis na doma. Jste sympatická, milá.

Účastnice workshopu "S jógou na diastázu"

 

Ahoj Dáši, děkuji ti za skvělý kurz, byla jsem u tebe v únoru a musím říct, že je to pecka, jak na cvičení tělo krásně reaguje;). I menstruace po intenzivním víkendu s tebou přišla o týden dříve.

Účastnice víkendového kurzu HJ